Tahsin Tarhan'dan KOVİAD'a Anlamlı Ziyaret

CHP Parti Meclis Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli Vizyoner İş İnsanları Derneği Başkanı Harun Reşit Kocagöz ve yönetimine ziyarette bulundu.

PAYLAŞ
Bak Kocaeli Haber - Son Dakika Kocaeli Haberleri - Dünya Haberleri - Merve Şener

CHP Parti Meclis Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli Vizyoner İş İnsanları Derneği Başkanı Harun Reşit Kocagöz ve yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.

KOVİAD, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor

Her geçen gün bünyesinde üyelerinin sayısını hızla arttıran ve kent adına faydalı çalışmalara imza atan KOVİAD siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini de konuk etmeye devam ediyor. Bu kapsamda son olarak CHP Parti Meclis Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP’li yöneticiler tarafından gerçekleştirilen ve Dernek Başkanı Harun Reşit Kocagöz ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, CHP İlçe Yöneticileri, Kurucu Başkan Muhammet Ertürk, Başkan Vekili Murat Topal, Genel Sekreter Erdoğan Şentürk, İzmit Belediyesi CHP Meclis Üyesi ve Başkan Yardımcısı Mehmet Baştürk, Dernek Muhasibi Sabri Yıldız, Denetleme Kurulu Üyesi Mehmet Kartal ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kuzu da yer aldı. Ziyarette, kentimiz adına karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

BAKKOCAELİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN